Zane (35 gadi)

May 18, 2017

Par Neiro zināju jau kādu laiku, tik kā jau visiem "normāliem" cilvēkiem, pašai sev laiku skrejošajā ikdienā ieplānot ir visgrūtāk. Bez visa tā, 15 gadus mocos ar muguras sāpēm, kas jau ir hroniskas, jo diagnoze artrīts nevieš cerības, ka kādreiz būs labāk, kaut gan tam visam tā līdz galam noticējusi neesmu. Un tas, ka izmēģinātas gandrīz visas metodes un pieejas, arī nerada pārliecību par brīnumlīdzekļa esamību.

Un tad vienā dienā viss sagriezās kājām gaisā. Cietu autoavārijā. Lai arī šķietamu traumu nebija un atteikšanās no NMP likās pašsaprotama, tas viss nepalika bez sekām. Avārijas rezultātā izpalika tikšanās ar Baibu, kas tajā dienā bija ieplānota, un tikai tā starp citu pateicu Baibai iemeslu. 

Baibas empātija un cilvēku jušana ir apbrīnojama. Viņa pierunāja mani vienam seansam, kas notika nākamajā dienā manā izvēlētā laikā un vietā. Jāpiebilst, ka jau nākamās dienas rītā mans kakls no "pātagas" sitiena bija pilnīgi nekustīgs, sāpīgs, zilums uz rokas divu plaukstu lielumā. Es knapi kustējos.

Nesaku, ka neticēju, bet neticēju, ka efekts būs tik ātrs un efektīgs. Bija jocīgi sajust attīstību kā no pilnīgi nekustīgām un nejūtīgām uz signālu un kairinājumu rokām, pēc cītīga Baibas darba man kustējās viss ķermenis līdz pirkstu galiem. Neiedomājami kādu bloku spēj radīt sitiens un tā inertēšana ķermenī. Bet to, kas tika panākts vienā seansā... tas bija neticami.

Un atkal esmu vāveres ritenī, bet nu jau ar citu domu - ir jāatrod laiks tās hroniskās sāpes ārstēšanai, tik šoreiz ceru to uzsākt bez ārēja kairinājuma.

 

 

Please reload

  • Facebook Basic Square