Rīgas triatlons 2016

July 25, 2016

 

 

Bruno Ivzans

2016.gada 24.augustā pl.9.44 pirmo reizi satikos ar Scenar aci pret aci , precizāk būtu teikt, sajutu viņa sveicienu desmit reizes - uz katra roks pirksta... 

Šajā rītā mums bija triatlona stafetes sacensības. Man bija jāveic peldēšanas posms 1km, ārā lija lietus, bija pavēss, tā kā vajadzēja pirms starta iesildīties. Tā kā man patīk visādas inovācijas un Baibai es ticu ko viņa saka, ļāvu caur pirksta galiem izlaist elektrisku impulsu, sajūtiņa - tāds mazs elektisks dūrieniņš . Tā kā nodarbojos ar peldēšanu jau no 6 gadu vecuma, un zinu kāda ir sajūta organismam pirms starta, kad viņš ir iesildījies un gatavs adrenalīna izvirdumam, tieši tik labi arī jutos. Distances laikā organisms jutās lieliski, visi muskuļi un elpošanas ceļi funkcionēja perfekti, kā arī nākamajā dienā nebija tā sajūta, kad sportists sen nav sportojis un viņam sāp visas rokas un kājas. Lieki piebilst, ka peldējām atklātajā ūdenī - temperatūra 20*C , bez hidras.

Viss iepriekš teiktais ir pilnīga patiesība, kas nāk no Bruno Ivzāna mutes , kurš ar sportu nodarbojas vēl šobaltdien, reizēm biežāk, reizēm kā sanāk, piedaloties Latvijas peldēšanas dažādos posmos veterānu sacensībās, nu jau vecuma grupā: E 45 - 49gadi.

Protams novēlu visiem turpināt sportot, bet ja reizēm sanāk to sportiņu piemirst, bet priekšā kāda sport 

aktivitāte, tad Scenar terapija būs īstais, kas ieliks Jūsu organismu ātri labā formā un pat sadziedēs traumas.

 

 Andrejs Arājs

Visu mūžu esmu nodarbojies ar sportu. Esmu bijis Latvijas futbola U16, U18 un olimpiskajā izlasē, un  Latvijas skvoša reitingā ierindojies pirmajā desmitniekā... Šobrīd vairāk esmu pievērsies velosportam. Rīgas triatlona stafetē man bija jāveic 28.8 km velo posms. Izklausēs vienkārši, bet slapjais asfalts un sešas reizes pāri Vanšu tiltam ir reāls izaicinājums. 

Šī bija mana pirmā reize, kad ieraudzīju Scenar aparātu. Līdz šim par šādu metodi neko nebiju dzirdējis (lai gan būtu noderējis jau no pirmās dienas sportā... )

Efekts bija pozitīvs - distancē ne mazāko krampju pazīmju, lai gan bija 12 jūtami kāpumi, kājas jutās labi - otrā distances daļa pat bija ātrāka - tātad labs efekts. Arī pēc finiša krampji nebija pat tuvu... Intersantākais bija pirmsstarta stress - pēc Scenar pielietojuma bija tāda mierīga sajūta, tāds savāktāks kļuvu... Katrā ziņā neko negatīvu nejutu. Tas labs efekts nervozajiem.

...un vēl par nākamo dienu - viss jauki! Varētu braukt atkal, atjaunošanās laba. Plus, ar Scenar diagnostiku uzzināju par saviem vājajiem punktiem - būs jāpiestrādā. 

 

 

Raimonds

Triatlona stafete. Ne pirmo gadu startējam šajās sacensībās un katru gadu esam tikuši līdz godalgotajai vietai. Mana disciplīna bija skriešana - tas, ko esmu darījis pēdējos septiņus gadus gan nopietnākās, gan nenopietnākās sacensībās. Ar Scenar esmu pazīstams jau labu laiku un tieši mana iniciatīva bija izmēģināt tā darbību gan pirms starta, gan finišā... Kurš gan nezin to sajūtu, kad pēdējos metros izliec sevi visu un tad kādas desmit minūtes mēģini atelpoties... Tad lūk, Scenar efekts tieši pēc finiša bija vispārsteidzošākais - nebija ne skābekļa trūkums, ne "ļimstošās kājas". Tieši pretēji  - jau pēc pāris minūtēm stāvēju finiša zonā, skatījos uz pārējiem finišētājiem un iekšēji bija tāds emocionāls pacēlums, ka varētu vēl pāri apļus noskriet.

 

 

 

 

 

 

Please reload

  • Facebook Basic Square