Hepatīts

Hepatīti ir aknu iekaisumi. Tos var izraisīt vīrusu infekcijas, parazīti, alkohols, zāles un toksīni. Hepatīts var būt gan dzīvībai bīstams, gan neradīt nopietnus draudus veselībai. Zināmos apstākļos tas var pāriet hroniskā formā un pat būt par iemeslu aknu mazspējai un nāvei.

 

Aknas ir lielākais dziedzeris cilvēka oragnismā. Tās, savā ziņā, var dēvēt par organisma "sanitārēm". Daudzu vielu dezintoksikācija jeb organisma atindēšana no toksīniem notiek tieši aknās.

Aknas ir fantastiski unikāls orgāns! Tām piemīt MILZĪGS atjaunošanās potenciāls. Pat tad ja tajās ir tikai 20% veselu šūnu, akna spēj normāli funkcionēt un reģenerēties. Visi aknu bojājumi vai iekaisumi aknās, ja vien tie nav saistīti ar aknu cirozi vai vēzi, ir atgriezeniski.

Domāju, ka nav jāatgādina un visi zin, ka aknu darbību nelabvēlīgi ietekmē alkohols, trekni ēdieni, medikamenti, neveselīga modificētā pārtika, nekontrolēti lietotas pārtikas piedevas, uztura bagātinātāji un dažnedažādās diētas, kuras ir kļuvušas nu jau par modes lietu, kā arī mazkustība. Kā mēdz teikt  – akniņai patīk kustība. Taču te ir liels BET. Un tas BET ir tas, ka aknai patīk mērena slodze (skriešana, iešana ....) un nevis cīņa par medaļu. Viena no visbiežāk sastopamajām aknu “kaitniecēm” sportā ir “mazkaloriju diēta”. Nu kurš/kura gan nevēlas notievēt? Liela fiziska slodze un diēta ir tas, kas aknai nu nekādi netīk. Šādas kombinācijas rezultātā akna nesaņem labās taukskābes, svarīgākos vitamīnus un antioksidantus, kuri ir nepieciešami veiksmīgai funkcionēšanai un reģeneracijai. Aknai vairs nepietiek spēka izturēt lielas fiziskas slodzes un var veidoties aknu iekaisums – hepatīts.

Otra “kaitniece” raksturīgāka ir vīriešiem (kaut gan, mūzdienās arī sievietēm), kuri izmanto tā saucamo “olbaltumvielu diētu”, lai ātrāk uzaudzētu muskuļu masu. Šie sportisti uzturā lieto lielu daudzumu dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielu un to papildina ar proteīna kokteiļiem un pie tā visa smags, smags darbs svaru zālē. Aknai šāda veida nodarbe nu galīgi nav pa prātam. Viņa pieteiks streiku – agri vai vēlu – un jūsu sasniegumi būs tikai, rūgtas aknas, atraugas vērti!

 

Atsevišķi pieminēšanas vērti ir vīrushepatīti. Vislielākie “bubuļi” šajā kategorijā ir  B un C hepatīti. Ja B hepatīts vēl salīdzinoši labi ārstējas tad nu C prasa īpašu pieeju un materiālo stāvokli. Kā zināms ārstēšnās izmaksā ĻOTI dārgi un tā ir mokoša. Arī izveseļošanās rādītāji ir maz iepriecinoši ~ 45% . Statistika saka, ka 15% no C hepatīta slimniekiem izveseļojas paši, bet 85% slimnieku hepatīts pāriet hroniskā formā un aptuveni 20 gadu laikā var veidoties aknu ciroze.

Visa šī stāsta par aknām sakarā, gribam atgādināt, ka visu šo hepatītu radītās sekas aknām pašām ir pagrūti atgriezt sākotnējā stāvoklī un tad nu te talkā var nākt mūsu pieredze ar Scenar terapiju.

Gasrtoenteroloģijā Scenar terapijai ir ļoti labi rādītāji! Procentuāli vadoties  no pētījumu rezultātiem ((http://www.lib.scenar.com.ru)) kopējais uzlabojums gastroenteroloģijā ir novērots ~ 90% . Taču ņemsim vērā, ka katrs gadījums tomēr ir individuāls (diagnoze, slimības ilgums, smaguma pakāpe). Kā arī jāmin fakts, ka pats pacients piedalās ārstēšanas procesā! Un vai viņš turpina grēkot ar vielām, kuras bojā aknas. Jāatzīmē, ka terapijas rezultātā Jūs atveseļosiet ne tikai aknas, bet visu gremošanas sistēmu un organismu kopumā.