Sākumā nedaudz skaidrojums - Kas tad tā tāda ir enerģētiskā dziedniecība?

Savulaik izcilais Nicola Tesla ir teicis: "Ja jūs vēlaties, atrast Visuma noslēpumus, jādomā par enerģiju, frekvencēm un vibrācijām." 

 

Enerģētiskā dziedināšana, ir alternatīvās medicīnas dziedniecības veids un  balstās uz zinātniskiem principiem, ka visa matērija vibrē ar precīzu frekvenci. Tā izmanto visuma enerģiju un vibrācijas frekvences. Izmantojot rezonanses vibrācijas, matērijas balans var tikt atjaunots. Izklausās ļoti gudri. 

 

Es enerģētisko dziedināšanu nosauktu par nākotnes medicīnu. Enerģija plūst caur visu un visu rada, un visu posta. Katra mūsu ķermeņa šūna izstaro elektrību maza elektriska lādiņa veidā. Mūsu domas, emocijas un pat atmiņas ir piepildītas ar maziem, sīkiem, mikro, elektriskiem impulsiem. Visas enerģijas tiek kontrolētas un barotas ar smalkās enerģijas tīklu, gluži tāpat kā tiek koordinētas organisma funkcijas un šūnu dzīvotspēja. Enerģija ir pamats visam, kā neredzama saikne, starp fizisko un smalko (ēterisko) ķermeni. Ēteriskais ķermenis ir savdabīga fiziskā ķermeņa matrica (gaisīgs dubultnieks). Bieži vien nolasot informāciju no smalkā ķermeņa, ar dažādu paņēmienu palīdzību iespējams slimību neielaist fiziskajā ķermenī. 

Enerģētiskās dziedniecības veidi:

Kā vienus no senākiem būtu jāmin lūgšana, ārstēšana ar rokām, distancētā dziedniecība, fitoterapija un akupunktūra. Vēlāk radās tādi efektīvi enerģētiskās dziedināšanas veidi kā homeopātija, magnetoterapija, krāsu un kristālu terapija, u.tt.  Plaši tiek izmantoti dažādi elektroneirostimulācijas aparāti. Visi šie un citi veidi strādā ar organisma smalko enerģētisko sistēmu.

Enerģētiskā dziedināšana palīdzēs Jums likvidēt dažādas enerģētiskās  nelīdzsvarotības:

  • traumas;

  • fobijas;

  • stresus;

  • bailes;

  • dažādus sastrēgumus;

  • dažādas hroniskas slimības;

  • dziedēt bērnības atmiņu traumas u.tt.   

Jebkuru no enerģētiskās dziedināšanas veidiem var pielietot pie visdažādākām saslimšanām vai traumām. Tās var būt  gan dažādas vīrusa, baktēriju saslimšanas, alerģijas un citas grūti dziedināmas slimības.

Enerģētiskā dziedināšana ļauj vienlaicīgi pielietot dažādas enerģētiskās metodes (prakses), kas viena otru papildina.

Kā notiek dziedinošais seanss?

Es savā praksē izmantoju dziedināšanu ar rokām. Es izlīdzinu enerģijas, blokus, satrēgumus, izlaižot caur sevi kosmosa enerģiju (es viņu tā saucu). Šajā procesā es darbojos kā enerģijas novadītājs. Enerģija, jeb dziedināšana ko Jūs saņemiet seansa laikā, nav mana , bet gan lielā visuma enerģija. Un to jūt un saņem ikviens. Dziedināšanu saņem pilnīgi visi! Vienīgi izpratne par dzeiedniecības vajadzību var atšķirties. Kā tas izpaužas? Gluži vienkārši. Jums liekas, ka Jūsu primārā liksta ir galvassāpes, bet visums uzskata, ka Jūsu problēma ir zarnu trakts (kas ir diezgan bieži ciešā saiknē). Tad nu reizēm iznāk tāda kā vilšanās sajūta. Nāca pēc viena, bet aizgāja ar citu. Bet ticiet man, neviens neko nezin par mums nepieciešamajām lietām labāk , kā lielais visums.  Un nav no svara kā mēs to saucam dievs, vai citplanētieši. Visi mēs šeit uz zemes esam laicīgi cilvēciņi ar saviem uzdevumiem un mācībām un lielais visums mūs vada, pilnveido un māca.

 

Es palūdzu cilvēku apgulties uz kušetes. Aizvērt acis un ļuties pārmaiņām. Būt atvērtam visam, kas ar viņu notiks un kādas sajūtas, izjūtas viņš saņems – būt un ieklausīties sevī. Tas viss piederas pie dziedniecības seansa un ir neatņemama tā sastāvdaļa. Es nepielietoju nekādas maģiskās un rituālās lietas, kā dungošanu, sveču dedzināšanu vai buramvārdu murmināšanu vai mantru skaitīšanu. Tas nav mans lauciņš. Es visbiežāk pat nepieskaros cilvēkam seansa laikā. Izņēmumi ir, bet tie ir reti  un parasti tas saistīts ar cita veida dziedināšanu. Tātad...viss, kas ar Jums notiks notiks tik dabiski cik dabiski tas vien ir iespējams. Seansa laikā cilvēki var sajust tādu kā vējošanu. Siltumu vai aukstumu. Ir tādi kuri dzird balsis (jāsaka, ka es balsis nedzirdu). Ir tādi kuri “aizpeld” kādos notikumos. Ir tādi kuri redz kaut kādas neaptveramas, dažkārt pat bezsakarīgas lietas. Ir tādi, kuri vienkārši aizmieg. Galvenais, kas ir jāpatur prātā. Neko nevar gaidīt un ne par ko nevar sadomāties. Tas viss tik un tā notiks savādāk. Un jo cilvēks vairāk būs sadomājies, jo mazāk viņš atslābs, jo mazāk viņam būs iespēja saņemt enerģiju – tā gluži vienkārši netiks līdz viņa dziļākajiem, smalkajiem slāņiem. Atcerieties! Visam jānotiek dabiski! Un jo dabiskāk, jo labāk. Ja pirms seansa jūtieties satraukušies, dariet to man zināmu. Mēs varam padzert tēju, parunāties un nomierināties. Un tikai tad,kad esam gatavi varam uzsākt dziedinošo seansu.

Pēc seansa variet uzdot jautājumus, vai pastāstīt, kas ar Jums noticis, ja vēlaties... Nav ieteicamas tajā dienā fiziskas nodarbes vai kādi sarežģīti intelektuāli darbi. Svarīgu lēmumu pieņemšana. Vēlama ir relaksējoša atmosfēra un miers. Variet pārdomāt notikušo vai pakavēties sajūtās.

Cik ilgs ir dziedniecības seanss?

Es ieteiktu rēķināties ar stundu. Parasti tas pat ir mazāks laika posms. Tikai ļoti sarežģītos gadījumos seanss var ievilkties.