Veselība

February 28, 2017

Linda Vītoliņa intervē Baibu Arāju - Par Baibas pieredzēm, un daudz vairāk.

Tēma Visuma enerģīja kā veselības atslēga. 

Dziedināšana ar Scenar terapiju

January 09, 2017

Kā es, Baiba Arāja, nonācu līdz Neiro, un kā es pēkšņi kļuvu par alternatīvo terapiju praktiķi? Kā var pēkšņi sākt dziedināt cilvēkus, dot viņiem iespēju būt veseliem. Pamācīt ko un kā labāk ēst, kā izvairīties no kreņķiem un stresa. Kā izprast savu organismu un sadzīvot ar tā īpatnībām. Kā samazināt sāpes vai lietojamo medikamentu daudzumu. Kā sadziedēt traumas rekordātrumos. Palīdzēt ar skatu no malas atrisināt dzīves sasāpējušās situācijas. Kā tas viss ir iespējams? 

"Sarunas pie kafijas" - viesos pie alternatīvo terapiju praktiķes Baibas Arājas

January 08, 2017

Šajā raidījumā "Sarunas pie kafijas" vadītājs Edgars Auziņš viesojas pie alternatīvo terapiju praktiķes Baibas Arājas. Uzzināsiet, kā mīlēt savu organismu un saglabāt labu veselību bez medikamentiem!

Neiro – mēs dziedinām citādi!

January 08, 2017

Daudzi man jautā? Kā es nonācu līdz Neiro? Kā var tik pēkšņi nomainīt darbības jomas? Patiesībā, tie kuri mani pazīst gadiem sen, zin, ka šī nodarbe nav neko pēkšņa. Vienkārši tam vajadzēja laiku - jānobriest kā ābolam koka zarā. No bērnības mani vienmēr ir saistījusi medicīna un vienīgi kaut kādu cēloņsakarību rezultātā es neesmu nonākusi kādā slimnīcas nodaļā kā ārsts, bet gan nodibinājusi savu alternatīvās medicīnas praksi “Neiro”. Kāpēc alternatīvās? Man ļoti palika atmiņā vienas manas klientes sacītais (kura ir ārsts - neirologs):“ Mūs daudz un pamatīgi mācīja Padomju laikā, ka viss ir tā un ne savādāk. Tagad, kad aiz muguras daudz nostrādātu gadu, es varu ar pilnu atbildību teikt – viss ir daudz un pavisam savādāk.” Jā, es dziedinu citādi!

Publikācijā žurnālā Taka - Stress ir jāanalizē

July 23, 2016

Tas, ka mūsdienās bieži ciešam no pastiprināta uztraukuma, nepavisam nav jaunums. Tomēr atkal un atkal aktualizējas jautājums – ko iesākt un kā stresu mazināt, lai tas neizsistu no līdzsvara emocionālo stabilitāti un nesagandētu veselību? BAIBA ARĀJA – alternatīvo terapiju prakses vadītāja un NEIRO centra vadošā speciāliste – zina, ka stresam vispirms jāieskatās acīs, tas jāiepazīst un jāizprot. Lai gan stresa pārvarēšanas un vadīšanas metodes pieejamas visai dažādas, Baiba savus pacientus dziedina, strādājot kā stresa analītiķe un pielietojot SCENAR terapiju. Kāpēc tieši šīs alternatīvās metodes un kā tās izpaužas praksē – uzzināsim!

Please reload